tervise progress lugu

Mind inspireerivad inimesed, järjepidev areng, empaatilisus ning ehedus.

Tervise Progress podcasti, koolitusi ja kommuuni luues, on need väärtused minuga kaasas, sest ma usun, et

– üheskoos saame me tehtud rohkem,
– järjepidevus on edu võti,
– toetus ja mõistmine on tihti peamine, mida vajame
– ehedus on meie heaolu alustalasid. 

Kõik sai alguse Tervise Progress podcastist. Juba selle loomise hetkel teadsin, et tahan podcastis vestelda inimestega, kes mind ennast inspireerivad ja kellelt mul on õppida. Kui otsustasin liikuda edasi kommuuni ning kursuste loomisega, siis tundsin seda sama.

Tundsin, et tahan seda teha koostöös nende samade inspireerivate ja üdini ägedate inimestega, kellel on minuga sarnased väärtused ja missioon – panustada eestlaste tervisesse läbi ennetustegevuse.

Pisut minust

Laps, kes võis vabalt süüa terve suure Fazeri šokolaadi ning hiilida kehalise tundidest

Ma olen läbi teinud isikliku väga suure arengu. Lapsest, kelle sõrmed ja varbad ei olnud sündides välja arenenud ning kes võis vabalt korraga süüa ära terve suure Fazeri šokolaadi ning kes igal võimalikul viisil hiilis kehalise tundidest on saanud naine, kel isutab Kimchi järele, kelle keha palub trenni ning kes on nüüd inimeste ees just sellisena nagu ta on, kõikide oma pisemate ja suuremate erinevustega. 

akadeemiline taust

Pärast põhiõpinguid otsustasin spetsialiseeruda seedeprobleemidele.

Olen lõpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud kooli Institute of Transformational Nutrition, kus õppisin teaduspõhiselt, kuidas toit, elustiil, suhted ja meid ümbritsev keskkond meie tervist mõjutab ja kuidas aidata teistel oma elustiili, mõtte- ja käitumismustreid vajadusel muuta nii, et tulemused oleksid jätkusuutlikud ja teekond nauditav.

Meie tervist saab ennustada selle pealt, kui hästi suudab keha toitu seedida ja toitaineid imendada ning kui hästi suudab keha kokku koguda ja elimineerida mürke ja jääke.

Need on seedesüsteemi fundamentaalseks aluseks, mistõttu on iga tervise eesmärgi saavutamise puhul kindlustada seedesüsteemi tervis.

Nutrition = kõik, mis meid toidab.
Sest see on palju enamat, kui toit meie taldrikul.

sertifikaadid

Certified Digestive Health Coach, Institute of Transformational Nutrition

Certified transformational nutrition Coach, Institute of Transformational Nutrition

Sulle tundub, et ajame õiget asja?

Siis liitu meie tegemistega.
Osale koolitustel või astu liikmeks.
Või kui soovid Tervise Progress tegemistesse hoopiski teadmiste ja kogemuste jagamisega panustada, siis võta minuga ühendust.

Scroll to Top