"PÄRIS MINA" Töötuba

See on sulle kui vähemalt üks neist sulle kehtib:


Töötoas avastame koos, mis sind täna tagasi hoiab ja kuidas saaksid ülesse leida selle, kes sa tegelikult oled.

Päris mina identititeet

ON MÕNED ASJAD, MIDA PEAD TEADMA

OLULINE INFO

MIDA ME TÖÖTOAS TÄPSEMALT TEEME?

AVASTAME, MIS SIND TAGASI HOIAB JA KES SA TEGELIKULT OLED

1. fookus

KUIDAS IDENTITEET KUJUNEB?

Mis on piirav identiteet?

2. fookus

mis on sinu piirav identiteet?
Kasutame hüpnoosi, et aidata sul üles leida see, kes sa päriselt sisimas oled!

3. fookus

kuidas võtta taas omaks identiteet, mis on tõelise sinuga kooskõlas?

mida teised on juurde küsinud

Ehk korduma kippuvad küsimused

Töötoa eesmärk on just aidata sul näha seda, kes sa päriselt oled, selleks, et sa ei tuleks lihtsalt endaga toime ja ei oleks rahul, vaid elaksid rohkem kooskõlas sellega, kes sa päriselt enda sisimas oled, jõuaksid lähemale oma potentsiaalile ja tunneksid seeläbi suuremat rahuldust ja õnnetunnet.

Me oleme su vastu ausad: teised on harjunud sind teatud viisil nägema ja sinuga teatud viisil suhtlema ning isegi see kui sa muutud rõõmsamaks, õnnelikumaks, täidetumaks ja tervemaks, võib olla nii mõnegi jaoks ebamugav ning neil võib olla seda raske aktsepteerida. Samas oled just sina oma elu peategelane. See on täiesti loomulik instinkt, et me seostame kuhugi kuulumist (perekonda, sõpruskonda, ühiskonda jne) turvalisusega. Aju ei ole kuigi palju muutunud võrreldes ajaga kui inimesed elasid hõimudes ja sealt väljaheitmine oli otseselt eluohtlik. Tänapäeva maailm on koht, kus me ei pea enam ainult ellujäämisele keskenduma, vaid saame üha rohkem eneseteostusele, enda potentsiaali avamisele ja õnnelik olemisele keskenduda. Mida rohkem sa elad kooskõlas enda päris minaga ja avad oma täit potentsiaali, seda täidetum ja õnnelikum sa suure tõenäosusega oled ning tõmbad oma ellu ka inimesi, kes väärtustavad sind sellena, kes sa päriselt oled.

Kahtlemata on võimalik jõuda mõistmisele lähemale. Me kõik oleme erinevad ja see on täiesti okei kui kellelgi käib mõni asi kiiremini ja teisel võtab rohkem aega. See on protsess ja töötoa eesmärk on anda sulle võimas stardipositsioon, toetus ja tööriistad, et saaksid luua endale sellise elu nagu su hing päriselt ihkab. Selleks, et see protsess võimalikult efektiivne oleks, kasutame muuhulgas hüpnoosi ja muid mõjusaid praktilisi tehnikaid.

See, kuidas sa käitud, tunned, reageerid, mõtled ja millessegi usud, põhineb neuroloogilistel ühendustel ehk mõttemustritel su ajus. Sa oled need mõttemustrid ise loonud ehk selgeks õppinud. Järelikult on võimalik ka ümber õppida, eriti veel nüüd kui sa oled palju targem ja kogenum. Selleks, et aru saada, mida üldse ümber õppida, on vaja kõigepealt mõista, kust sind piiravad uskumused ja käitumismustrid pärit on ning veel enam, kes on see peidus olev tõeline sina. Seejärel saab juba teadmisi, tehnikaid ja nippe kasutades järk-järgult selle päris mina, enda tohutu potentsiaali, rahu- ja õnnetunde poole liikuma hakata.

Antud töötoas keskendume põhiliselt piiravate uskumuste mõistmisele ja enda päris minaga kontakti leidmisele, aga tegeleme ka sellega, kuidas järjest rohkem oma tõelise minaga sünkroonis ja seeläbi täidetum ja õnnelikum olla.

Helle

VÄLJAKUTSET VIIVAD LÄBI

Helle Tõnts, sertifitseeritud tervisearengutreener

Helle on lõpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud Institute of Transformational Nutrition kooli.
Nutrition = kõik, mis meid toidab, unest emotsioonide ja suheteni välja. 

Lisaks juhib Helle Tervise Progress podcasti ja kursuse platvormi. Tervise Progress on loodud inspireerimaks seda, et oskaksime teha väikeseid teadlikke samme tervise toetamiseks, unustamata protsessi nautimist ja iseenda hoidmist.

Üks läbiv teema, mida Helle koostöös oma klientidega näeb, on see, et inimesi hoiavad tagasi nende piiravad uskumused ning varasemad kogemused ja see, mida nad arvavad, et on nende jaoks võimalik.  Ning ta sõna otseses mõttes ARMASTAB seda mõtteviisi muuta.

Karel Kullama, kiire muutuse terapeut

Karel on alates väikesest poisist tundnud huvi, kuidas asjad töötavad. Oma 20-ndates mõistis ta, et inimeste käitumis- ja mõtlemismustreid on võimalik muuta.

Ta õppis erinevatelt enesearengu spetsialistidelt, lõi oma elus suuri muutusi ja arenguid, kuid koges, et püsivate muutuste saavutamine võtab väga palju aega ja nõuab pidevat tööd. Pere arvelt ja palgatöö kõrvalt oli keeruline seda aega võtta ning seni saavutatu hakkas justkui hääbuma ja värvid tuhmuma. 

Õnneks pakkus elu lahenduse ja Karel haaras sellest kinni. Pärast koondamist töökohalt, millest mugavustsoon loobuda ei lasknud, usaldas ta elu ja võttis pooleks aastaks aja maha, et jõuda selleni, millega ta päriselt tegeleda tahab.

Kareli tee viis ülemaailmselt tunnustatud terapeudi Marisa Peer’i ja tema välja töötatud kiire muutuse teraapiani (RTT – Rapid Transformational Therapy).

See oli puuduv lüli, mida Karel oli pikalt otsinud. Nüüd rakendab ta Marisa Peer’ilt õpitud oskuseid, et aidata inimestel kiirelt ja efektiivselt lahendada keerulisena näivaid emotsionaalseid probleeme.

OLED MUUTUSEKS VALMIS?

Scroll to Top