Juhendatud kohaloleku meditatsioonid

Uncategorized
Soovinimekiri Jaga
Share Course
Page Link
Share On Social Media

Kursuse tutvustus

Viis erinevat meditatsiooni viie erineva fookusega.

Kõik aitavad olla kohal ja reguleerida närvisüsteemi, kuid igaühe juures on oma “kaste”, mis annab meditatsioonile just selle vajaliku maitse.

1) Enese väärtustamise meditatsioon:

See meditatsioon keskendub sellele, et hakkaksime nägema enda sees asju, millele me piisavalt tähelepanu ei pööra. Ajapikku kasvatab see sinus enesekindlust ja positiivsemat maailmavaadet.

2) Juhendatud kohaloleku meditatsioon

Sobib hästi neile, kes tunnevad, et mõte läheb niisama mediteerides rändama. See harjutus aitab olla paremini kohal. Ning mida rohkem seda harjutust praktiseerida, seda enam märkad, et suudad olla rohkem kohal ka igapäevaelus.

3) Juhendatud tähelepanu treenimise meditatsioon

Tähelepanu pööramine ja veel enam tähelepanu millelgi hoidmine on muutumas üha raskemaks. Kuid ometi on see äärmiselt vajalik, et elu ei vuhiseks meist mööda või me ei tunneks end pidevalt ülekoormatud, sest midagi ei saa tehtud, kuna segajaid on palju ning tähelepanu raske hoida. Tähelepanu hoidmine tuleb meil hästi välja siis, kui me seda praktiseerime. See on muskel, nagu iga teine. Ning seda muskli kasvatamist see praktika toetabki.

4) Juhendatud stressi maandamise meditatsioon

See praktika keskendub sellele, et lasta järjest rohkem lahti vajadusest hoida oma elus stressi. Stress ei ole see, mis meiega juhtub. See on reaktsioon sellele, mis juhtub. Ja reaktsioon on see, mida me saame valida. Praktika pikem eesmärk on hakata vaikselt valima teisi viise, kuidas olukordadele reageerida, et end toetada.

5) Juhendatud meditatsioon muretsemise leevendamiseks

Meditatsioon tuletab meelde, mida muretsemise korral teha ja mõelda, et lasta natukene rohkem lahti sellest, mis sind parasjagu vaevab.

 

Show More

Kursuse sisu

Juhendatud meditatsioonide audiofailid
Lae endale alla ja lihtsalt praktiseeri.

  • Audiofailid allalaadimiseks
    00:00

Üliõpilaste hinnangud ja ülevaated

Arvustus puudub
Arvustus puudub
Scroll to Top